PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584251}

Żelazna Dama

The Iron Lady
6,8 82 373
oceny
6,8 10 1 82373
5,0 22
oceny krytyków
Żelazna Dama
powrót do forum filmu Żelazna Dama

myślałem że to będzie film o Dumnym i odważnym polityku który zawsze bronił Idei
Konserwatywnego -Liberalizmu wiary w ludzi i ich możliwości a tu mamy film o Starszej pani która
wspomina młodość mam nadzieje że ktoś kiedyś nakręci dobry film o żelaznej damie. Niemniej
jednak trzeba powiedzieć jasno że Meryl Streep zagrała ją idealnie nawet głos ten sam czapki z
głów Oskar zasłużony choć sama gra aktorska to za mało żeby uratować film daje 5/10 :)

ocenił(a) film na 7
Patryk92_filmweb

Odniosłam podobne wrażenie. W pewnym momencie przewijałam juz sceny z omamami Margaret. Powinny byc dwie , na początku filmu oraz na koncu. Nie wiem co miało na celu wklejanie tych wizji co chwile.

ocenił(a) film na 5
Brumhilda

A moim zdaniem nie powinno być ich wcale ale może to dlatego że jestem fanem jej i jej reform ale rozumiem że reżyser chciał żeby to był film bardziej fabularny niż historyczny lub biograficzny no trudno :)

ocenił(a) film na 6
Patryk92_filmweb

po seansie mam mieszane uczucia. Jeżeli potraktuję ten film jako sensacyjny/obyczajowy daję 7, jeżeli miała to być biografia daję 5, ponieważ niewiele tak naprawdę dowiedziałam się o Żelaznej Damie, za dużo scen z omamami a za mało kiedy była premierem.
Świetna Meryl, szczególnie gdy grała schorowaną Margaret.

ocenił(a) film na 6
gabi_2

Ja też mam mieszane uczucia. Ale nie aż do tego stopnia, żeby nazwać ten film sensacyjnym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones