PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667028}

Eskorta

The Homesman
6,5 16 629
ocen
6,5 10 1 16629
6,0 7
ocen krytyków
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Jak w temacie.
Pewnie zaraz ktos mi ten post usunie z uwagi na regulamin bla bla, piractwo bla bla, linki bla bla.
W kazdym razie, dziwi mnie tak niska ogladalnosc. Z checia poczytalbym sobie wasze komentarze odnosnie pewnych kwestii poruszonych w filmie, ktore sa w sam raz do dyskusji.
Proponuje korzystac z prawa, ktore nam przysluguje i ruszyc dupe na torrenty, pobrac film i obejrzec ; )
Pozdrawiam

hugx_cyber

może dlatego, że ten film jest zwyczajnie słaby. niby w klimacie i plejada gwiazd i niby jest przesłanie - a mimo wszystko jest tak ohydnie przerysowany w taki - jak dla mnie obrzydliwy - sposób. Nie porywa, nie wkęręca a smuci i pozostawia żal. BARDZO NIE PODOBAŁ MI SIĘ TEN FILM I TO, ŻE NIE MOGĘ GO OCENIĆ. Szczerze mówiąc dałabym jedynkę - NIE JESTEM TROLEM! - natomiast za klimat, za grę aktorów, itp... nie nie mogę, Jjak pomyślę, że miałabym dać 4 i ujdzie - to niestey też nie mogę bo absolutnie nie chciałabym zachęcić kogokolwiek do oglądania tego filmu. strata czasu.

ocenił(a) film na 4
kinia76

Lepiej ująć się nie da, choć ja właśnie dałem 4, ale tyko i wyłącznie za kreacje Hilary i Tommy akrorso wymiatająa' choć i reszcie też należy się pochwała. To tyle w temacie. Jeśli mogę coś zaproponować to polecam The Salvation. Western z prawdziwego zdarzenia i co ciekawe nie hollywoodzkiej produkcji, ale europejczyk ze Skandynawii. Ostatnio szwedzkie czy norweskie filmy naprawdę dają radę. Pozdrawiam

marco1313

Dzięki. Nie znam. Chętnie zobaczę :)

kinia76

jest to wspaniały i wzruszający film, tylko jakieś bezmózgowia go nie potrafią zrozumieć, tylko dziwi mnie fakt że filmowi 'zabójstwo jessiego jamesa ..'' dałaś 9, a film bardzo podobny, równie powolny, podobna stylistyka i jeden dałn spowolniony umysłowo prawie przez cały film robi miny jak jakiś niedorozwój.

Mothyff

nie do końca zrozumiałam, o co Ci chodzi.... nie wyrażasz się w jasny sposób.... ja jestem daleka od porównywania filmów - czasem jest tak, że jeden duszę ma a drugi zwyczajnie nie.... natomiast na ocenę moją wiele czynników wpływa. czasem może nie tak ważnych dla innej osoby, jak dla mnie. nie wydaje mi się, żebym była 'bezmózgowiem" - oczywiście jeśli masz potrzebę wyrzygania się na mnie na filmwebie.... - proszę bardzo - ja napisałam, o moich odczuciach a propo tego konkretnego filmu. pozdrowienia.

kinia76

kinia, nikt na Ciebie nie rzyga, ani nie oddaje kału czy moczu. To jest po prostu zwykły ludzki niesmak, kiedy ktoś o tak pięknym wspaniałym, mądrym, przemyślanym, wspaniałym filmie, pisze sobie - słaby, ohydny, przerysowany, obrzydliwy. Jest to jeden z najwspanialszych filmów jakie widziałem, a widziałem już tysiące różnych, Takie filmy przywracają wiarę w gatunek jakim jest western. Tak więc jak chcesz rzygać na super wspaniałe filmy - to proszę bardzo, ale pamiętaj żer wtedy też rzygasz na inteligentnych ludzi. Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
kinia76

Przerysowany? A na jakiej podstawie możesz tak sądzić?

ocenił(a) film na 8
hugx_cyber

http://wereriders.tumblr.com/post/100999836937/the-homesman-dzikie-preria-indian ie-kojoty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones