Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Chyba największa Diva współczesnego kina.Napiszcie które aktorki waszym zdaniem były najlepsze w historii kina.Zróbmy ranking.

jimmymaj

Tak...Meryl Streep to ewenement w historii kina...Wybitna, niepowtarzalna, niedościgniona...Można by mnożyć w nieskończoność, a i tak żaden wzniosły epitet nie odda pełnego wymiaru jej talentu.
Oczywiście to moja sybiektywna ocena...Znam sporo osób, które nie mogą patrzeć na Meryl i skrupulatnie unikają filmów z jej udziałem, twierdząc, że jej kunszt aktosrki jest dalece przereklamowany.

Co do najlepszych aktorek...Ograniczę mój ranking do aktorek współczesnego kina:
1. Meryl Streep/ Jodie Foster
2. Julianne Moore
3. Cate Blanchett
4. Audrey Tautou
5. Rachel Weisz
6. Marion Cotillard
No i oczywiście, pomimo że mało znana, genialna Jennifer Beals

Klaudia15

Uwielbiam Meryl, to moja ulubiona aktorka, nie jestem zapewne obiektywna, ale według mnie w każdym filmie jest fantastyczna. Aktorki, które również bardzo doceniam, to:
1.Meryl Streep
2.Glenn Close
3.Kate Winslet
4.Jane Fonda
5.Ewa Wencel - moja ukochana polska aktorka.
6.Vanessa Redgrave
dodatkowo Juliette Binoche, Julianne Moore & Maggie Smith.

Pani_Dziobak

1: Meryl Streep
2: Marion Cotillard
3: Kate Winslet


Tylko te 3 aktorki moim zdnaiem trzymajanajwyższy poziom w Hollywood. Zagrają wszystko i wszędzie stworzą inną kreację

Indy_6

Jak ja uwielbiam MERYL STREEP!!;) Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej talentu!! W każdą swoją rolę wkłada tyle serca, nie sposób tego nie zauważyć. Obejrzałam już prawie wszystkie filmy z Jej udziałem i chciałabym więcej i więcej...;) Ta KOBIETA swoją obecnością potrafi uratować nawet najbardziej nudny film i do tego jak śpiewa;p Mamma mia to dla mnie prawdziwa uczta - tyle mamy tam śpiewającej Meryl, "the winner takes it all" to istna bomba:) Najbardziej jednak utkwiła mi w pamięci piosenka z filmu: "Ostatnia audycja" - Goodbye To My Mama (coś pięknego). Meryl Streep jest dla mnie numerem 1!!!
Na miejscu 2 byłaby u mnie Cate Blanchett - darzę ją ogromną sympatią i mam do niej sentyment;)

kamanata22

Meryl potrafi zagrać kochającą matkę TO SKOMPLIKOWANE, sympatyczną, niewinną ale oddaną sercem hobby JULIE&JULIA, twardą, mądrą, silną i szczerą ŻELAZNA DAMA. Ta kobieta zagra wszystko nie ma dla niej niemożliwego :)

Indy_6

To prawda, potrafi zagrać wszystko:) Nie wiem jak to się stało,że zainteresowałam się tą aktorką, ale od 2 miesięcy śledzę film po filmie z udziałem Meryl Streep i nie mogę wyjść z podziwu dla tej KOBIETY:) Może na daną chwilę jestem mało obiektywna, gdyż jestem nią zafascynowana, ale z pewnością to jedna z najlepszych aktorek, jakie miałam przyjemność oglądać na ekranie. Ujęła mnie tym właśnie,że potrafi zagrać niemalże każdą rolę, a nie jak większość dzisiejszych aktorek trzymając się usilnie mdłych komedii romantycznych i niczego więcej. Meryl Streep potrafi zagrać i zrobić wszystko i to najlepiej jak potrafi. Jest perfekcjonistką w każdym calu i za to ją kochamy:)

kamanata22

dokładnie tak samo jest ze mną :p Meryl to po prostu najlepsza aktorka i tyle . jak już mówiliście jest w stanie zagrać wszystko , jestem pełna podziwu jeżeli chodzi o Mer .. jej głos , jej gra , jej uroda to wszystko sprawia , że nie mogę przestać na nią patrzeć ♥ dla mnie jest to zdecydowanie numer 1 i na pewno tak zostanie !

jimmymaj

1. Oczywiście Meryl Streep <3
2. Susan Sarandon
3. Michelle Pfeiffer
4. Julianne Moore
5. Emma Thompson/ Helen Mirren

To moje ulubione aktorki, ale i tak najlepsza i niedościgniona jest i będzie Meryl. Rzadko spotyka się aktorkę, która potrafi genialnie wcielić się w każdą postać. Meryl na pewno zapisze się na stałe w historii kina, gdyż taki geniusz nie zdarza się często. Uważam, że Susan Sarandon również jest świetną aktorką. Jej rola w "Przed egzekucją" była niesamowita. Nie można również zapomnieć o rolach w takich filmach jak "Thelma i Louise" , "Mamuśka" czy "Olej Lorenza".

maggie14

1. Meryl Streep
2. Julianne Moore
3 .Kate Winslet
4 .Emma Thompson
5. Jodie Foster/Helen Mirren

Wszystkie te aktorki lubię, no ale do Meryl im bardzo daleko. Dla mnie na zawsze pozostanie tą najlepszą i tą którą najbardziej uwielbiam<3

jimmymaj

Meryl Streep -THE BEST ACTRESS EVAH !!!!!!!!

1.Meryl Streep
2. Robert Patison
3.Justin Bieber

Jest jeszcze wiele innych wspaniałych aktorek ale Meryl FOR EVAH!!!

użytkownik usunięty
Ezix

1. MERYL STREEP ♥
2. Glenn Close
3. Jodie Foster
4. Susan Sarandon
5. Emma Thompson
6. Julianne More

jimmymaj

Meryl bym bral zawsze i wszedzie, w kazdym wieku o kazdej porze dnia i w kazdym miejscu, nie ma takiej drugiej forever beauty aktorki na swiecie.

kuksaniec

1. bez porównania - Streep :)
2. Kate Winslet
3. Penelope Cruz

Genialne, cudowne :)

jimmymaj

https://www.youtube.com/watch?v=J_77G-qPLiU
https://www.youtube.com/watch?v=Qlxvt8eJEDE
https://www.youtube.com/watch?v=vL_73XeE8fo
https://www.youtube.com/watch?v=rImCpUzwGx0
https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones