Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Gdyby ktoś znał adres pocztowy albo coś, proszę podać, z góry dzięki :)

kasiunia1599

Adresu raczej nie ma żadnego, jedyna szansa chyba na żywo. Ale z tego co wiem chodzą pogłoski że być może we wrześniu będzie w Warszawie, jednak nie ma stuprocentowej pewności. Pozdrawiam :)

fascinationn

Szkoda :( ale ten przyjazd do Warszawy napawa mnie nadzieją :))
Dzięki :)

kasiunia1599

Meryl Streep
42 West
220 W. 42nd Street
12th Floor
New York, NY 10036-7200
USA
Powinien byc aktualny.
Jeśli wcześniej nie próbowałaś w ten sposób załatwiac autografu to wygląda to tak:
nie baw się w żadne maile tlko napisz list z prośbą o autograf,nie musisz się wysilac na jakies długie zdania,bo i tak nie będzie raczej tego nikt czytał.Poproś na poczcie,aby do koperty dołaczyli tzw.znaczek zwrotny(chyba tak sie to nazywa).Chociaz ja kiedyś bez tego otrzymałem list i to z L.A. Okres oczekiwania to od kilku tygodni do kilku miesiecy,ale raczej powinnac dostac odpowiedz.Mam nadzieje,ze się uda.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Berith7777

Czyj autograf masz?

Ja?Kliku osób,a czy to ważne?:)

użytkownik usunięty
Berith7777

Ważne może nie jest, ale jestem ciekawa, zwłaszcza jeśli to jacyś zagraniczni aktorzy. No napisz. :) A jak nie chcesz tutaj, to w privie możesz. :)

Od polskich aktorów-głównie "starego pokolenia"-np.Stuhra,Pokory itd.

kasiunia1599

PS
Musisz poprosic na poczcie o dołaczenie do tego listu IRC(Intenational Reply Coupon)-tak sie to nazywa profesjonalnie :)

kasiunia1599

Daj znac czy otrzymałaś wiadomośc,bo system mi siad i nie wiem czy doszła.

Berith7777

Okej, dzięki :))

kasiunia1599

Spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones