Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Co prawda nie każda jej rola powala na kolana, to jednak ona jest dla mnie jedną z najepszych aktorek a każdy kolejny jej film jest dla mnie ucztą dzięki jej grze. Nieraz tylko odnoszę wrażenie że sam film jest niekiedy gorszy niż jej rola to tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu o jej aktorskiej świetności. Absolutnie cudowna.

Fistaszek_jm

Fakt, Meryl to wspaniała aktorka, w końcu te trzy Oscary i chyba 15 nominacji o czymś świadczą. Oglądałam wiele filmów z jej udziałem. Gra całą sobą, ma świetną mimikę twarzy i tą aktorską klasę, która jest potrzebna w tej pracy. Trzyma się świetnie i grywa w produkcjach stworzonych idealnie dla niej. Faktem jest też oczywiście to, że miewa gorsze dni i nieraz jakaś rola może jej nie pójść, ale to jest normalne w pracy aktorki. Przy okazji ma też poczucie humoru i trochę luzu w sobie. Potrzebujemy więcej takich aktorek, a Meryl Streep jest po prostu wspaniała.
Pozdrawiam.

Pottermaniaczka_filmweb

Z obecną nominacją to już jest 19 :)

Fistaszek_jm

Z żyjących aktorek to obok Helen Bonham Carter nr.1.Jednak jest nieco niedoceniana przez szerszą publiczność.Brak w jej repertuarze kasowego hitu, który by sprawił że nastolatki zachwycone grą Kristen Stewart zrozumieli by, czym jest prawdziwe aktorstwo.

pokemon227

Jak najbardziej, ja również uwielbiam Helen - cudowne jest to że nie jest taka komercyjna i przewidywalna jako aktorka, nie zachwyca ani urodą ani stylem ......ale dla mnie jest wyjątkowa przez to właśnie oraz przez jej świetną grę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones