Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Jaki jest Waszym zdaniem najsłabszy film z Meryl Streep?

lilak

Nie ma słabych, w każdym dała z siebie wszystko....
Jednakże, jeśli miałbym ocenić ten, który najmniej mi się podobał to: Zgaga i Diablica : )

hugx_cyber

Dla mnie Ukryta Strategia i Obfitość

hugx_cyber

ja za to Diablicę uwielbiam.
Najgorszy to chyba Niezwykłe kobiety... i inni

adamstencli

Do mnie jakoś nie przemówił Taniec ulotnych marzeń.

everloving

Najgorszy film? hmm... chyba "Diabeł ubiera się u Prady" :)
A najlepsze role to "Wybór Zofii" i "Silkwood" :P

lilak

Ja wręcz przepadam za "Zgagą". Nie za bardzo podobały mi się "Chwasty" i w "Obronie życia". Jak zwykle zagrała genialnie, ale całość jakoś do mnie nie przemówiła.

lilak

Najgorszy film z Meryl Streep ? !

Z tą aktorką nie ma złych filmów.

lilak

"Mamma mia!"

mulholland_2

Według mnie ,,W obronie życia".

Pani_Dziobak

Moim skromnym zdaniem nie zabłyszczała w Transferze i Ostatniej audycji :P

lilak

Mammia Mia :D Pewnie jestem jedyną osobą na Filmwebie i pewnie na świecie, do której gra Meryl Streep nie przemawia. Nie wiem ale mnie ona strasznie drażni, jak dla mnie gra zbyt teatralnie, ta jej "zamaszysta" gestykulacja jest irytująca (dla mnie). Streep gra także w teatrze, tam pewnie sprawdza się znakomicie, ale niestety sposób grania przenosi na ekran. Jak zobaczę jeszcze kilka jej filmów może się przekonam, ale na ten czas uważam, że nie ma takie wrodzonej naturalności podczas grania jak np. Tilda Swinton. Pożyjemy zobaczymy. Dziękuję. Pozdrawiam :)

Sorella_filmaniak

Akurat Meryl rzadko gra w teatrze, aczkolwiek wydaje mi się, że po obejrzeniu jeszcze paru filmów, zupełnie innych gatunkowo i tematycznie, zmienisz zdanie, a przynajmniej mam taką nadzieję :). ,,Pożyjemy zobaczymy" :)).

lilak

Dla mnie jest genialną aktorką, ale najsłabszy film, jaki z nią oglądałam, to 'ze śmiercią jej do twarzy'.

lilak

"Kochanica Francuza". Zmęczył mnie niesłychanie ten film.

lilak

Z tych co oglądałem (17 filmów) najgorszym był "Kandydat".

lilak

wieczór, transfer, obfitość, ukryta strategia.

lilak

dla mnie najgorszy był kandydat oraz kochanica francuza, zmęczyłam się oglądając te dwa filmy;) w dodatku nie mogę przebrnąć przez ukrytą strategię,jakoś do mnie nie przemawia.

kamanata22

Ja również nie mogłam przez nią przebrnąć, wydaje mi się okropnie nudna, ale jakoś się udało :) Ale Kochanica mi się podobała :)

maggie14

Też próbowałam obejrzeć ukrytą strategię, ale skończyło się na tym, że przewijałam sobie i oglądałam tylko fragmenty. A co do kochanicy francuza to film jako całość do mnie nie przemawiał, aczkolwiek widok młodej Meryl pozwolił nacieszyć mi oczy;p i obejrzałam od początku do końca;) pozdrawiam

kamanata22

Ze Strategią robiłam podobnie, też trochę przewijałam ;)

kamanata22

Ze strategią robiłam podobnie, też trochę przewijałam, przyznaję się bez bicia ;)

maggie14

Nie ma się co oszukiwać, nie każdy film nam przypada do gustu. Meryl grała w wielu różnych filmach gatunkowo i nie wszystkie mi się podobały, aczkolwiek dla Meryl zrobiłam nie jeden wyjątek;p

kamanata22

Filmweb szwankuje komentarz najpierw się nie dodał, a teraz się wyświetla przez co są 2 :/ Nie wiem jeszcze czy dam radę z Secret Service, bo już robiłam jedno podejście, ale średnio mi się podoba :/

maggie14

Szczerze mówiąc to Secret Service też mi się nie podobał, ale obejrzałam go ze względu na młodą Meryl;p Czasami warto się przemęczyć, a czasami nie;D

maggie14

Mam małe pytanko:P gdzie znalazłyście Secret Service? Bo nie mogę na niego trafić, a staram się obejrzeć wszystkie filmy z udziałem Meryl

iwona1996

Jest na YT, ale tylko zaczęłam oglądać, więc nie wiem czy jest w całości. No i po angielsku, ale można zrozumieć :)

iwona1996

Jest cały na youtube, podzielony na części zdaje się;)

kamanata22

Dzięki :) na pewno obejrzę.

iwona1996

Proszę bardzo:)

lilak

Żelazna Dama. Meryl jak zawsze świetna, film tragiczny.

lilak

Lemony Snicket jakoś tak mi się ciężko oglądało

lilak

MAMMA MIA - bo nie umie śpiewać, ba, fałszuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones