Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Jaka jest według was najgorsza role Meryl Streep?

ferdek_5

Muszę Cię zawieść, ale taka nie istnieje ;)

maggie14

Wiem że we wszystkich grała dobrze ale ja sądzę, że Mamma mia jest najmniej wyrazistą jej rolą.

ferdek_5

Ja natomiast uważam, że w "Mamma Mia" jak zwykle wykazała się swoją wszechstronnością, grając troszkę szaloną, bardzo barwną postać. Nie potrafię stwierdzić w którym filmie Meryl wypadła najgorzej. Oglądałam już prawie wszystkie i w każdym kolejnym mnie pozytywnie zaskakiwała.

ferdek_5

W Mamma Mia byłam pod wrażeniem, jak świetnie udawała śpiewanie z playbacku. Zauważcie, że większość piosenkarzy i piosenkarek nawet po spędzeniu lat na scenie przerysowuje swoje występy z playbacku, robi jakieś głupie miny, wypina usta. A ona zrobiła to fenomenalnie. Piosenka na klifie.

ferdek_5

Hmmm w żadnym filmie mnie nie rozczarowała :) w każdym gra naprawdę świetnie. W "Mama Mia" po raz kolejny udowodniła, że jest cholernie wszechstronną aktorką i nawet potrafi nieźle śpiewać. Streep jest moją TOP aktorką ! kocham ją :D

ferdek_5

nie istnieje taka rola ;) Meryl Streep królową aktorek !

ferdek_5

Myślę, że może Mamma Mia jest jednym z najgorszych filmów w jakich zagrała, lecz to ona go uratowała przed totalną klapą.

ferdek_5

najgorszy film hmm... Ukryta Strategia. Meryl w niej mało, a film strasznie nuuudny

Boti

To nie było pytanie o najgorszy film, ale o najgorszą rolę.

ferdek_5

Hmmmmm.... Pomyślmy chwilkę. Niestety ale muszę cię rozczarować, nie ma tokowej :D A tak szczerze Meryl należy do takiego grona aktorów którzy największe gów.. potrafią wynieść na przysłowiowe wyżyny. Np. takie Mamma mia. Film najwyższych lotów nie jest ale chwile przy nim spędzone były jak na razie najlepsze jakie spędziłem przy oglądaniu jakichkolwiek filmów. A to wszystko za sprawą Streep chociaż można powiedzieć że cała obsada wpłynęła na odbiór. Śmiało mogę stwierdzić że tak rewelacyjnie dobranego zespołu jeże w życiu nie widziałem.

ferdek_5

"MAMMA MIA" - bo nie umie tańczyć, ani, o zgrozo, śpiewać, ba, fałszuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones