PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37295}
5,3 360
ocen
5,3 10 1 360
Holocaust
powrót do forum serialu Holocaust

Mający scene rozstrzeliwania żydówek przez polskich żołnierzy??

ocenił(a) serial na 8
polizeifurreich

To nie byli Polscy żołnierze, tylko "ghetto polizei" - proponuję najpierw obejrzeć, później komentować. Film nie zakłamuje historii, prędzej powiedziałbym, że jest przerysowany. Ciekawy, ale przerysowany - typowe hollywood ;)

sirfoxik

Ghetto Polizei w mundurach polskiej armii '39? Tą akurat scenę obejrzałem ze dwadzieścia razy, bo myślałem, że mnie oczy mylą. Niekompetencja, czy celowe zafałszowywanie historii? Vide "Polish death camps" etc.?

ocenił(a) serial na 1
Patefon

oczywiście, że celowe działanie żydów tylko zabrakło imprezy i wiwatów z okazji kapitulacji Polski w '39 roku wtedy to właśnie wszyscy żydzi świętowali na polskich ulicach

ocenił(a) serial na 1
sirfoxik

to obejrzyj dokładniej -sirfoxik , może na lepszym TV?

ocenił(a) serial na 8
edirect

ok, macie rację, obejrzałem ponownie, my mistake - faktycznie duża pomyłka ludzi odpowiedzialnych za kostiumy, mam nadzieję, że nie celowa. pzdr!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
polizeifurreich

tak to ta antypolska żydowska propaganda

markin

Bo my Chrystus narodów som,....

jacek2

Same żydy narodów tu som.

ocenił(a) serial na 8
polizeifurreich

po prostu pomylili mundury wojska polskiego z mundurami policji generalnego gubernatorstwa, tak czy inaczej byli to Polacy, a sam film bardzo dobry i szkoda, ze znajda sie tacy idioci ktorzy za drobna pomylke z kostiumami beda zanizac oceny
btw. kazdy film o holocauscie nalezy traktowac z przymruzeniem oka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones