Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Niespotykana sprawa, wybitna aktorka, jednak na koncie jedynie trzy filmy (z tych co obejrzałem), które mogę uznać za rewelacyjne/b.dobre - Łowca jeleni, Sprawa Kramerów, Manhattan - reszta zaledwie dobre z racji, że tam gra, bądź zwykłe przeciętniaki, w każdym natomiast gra zasługująca na duże pochwały

Pauleta

Steep chyba obecnie najlepsza aktorka na swiecie swoją drogą zrobila niesamowitą karierę mimo iz jako kobieta jest czy była po prostu brzydka.

użytkownik usunięty
tiger777b

Nie była, ani nie jest brzydka . Może nie należy do najpiękniejszych, ale w jej urodzi jest coś takiego co sprawia, że jest piękna.

Doceniam jej klase jako aktorki ale jako mężczyzna patrzacy na jej urode jest wedlug mnie po prostu nieatrakcyjna. Jest wedlug mnie brzydka kobietą, nie ma seksapilu oraz jak to sie mówi nie ma tego czegoś w sobie, oczywiście oceniam tylko wyglad fizyczny.

tiger777b

Ja jestem mezczyzną, ale patrze głównie na twarz. Za młodu była łądna choćby w "Sprawie Kramerów". Teraz się podstarzała i uroda jaka miałą znikła, ale to chyba każdego kiedyś będzie dotyczyć nieprawda? Dla mnie patrzenie jedynie na du.pe i cycki to głupota, bo właśnie na twarzy jest najwieksze piękno.

filmowy_laufer

Jesli chodzi o kobieca urodę to wydaje mi sie ze ocenia sie całe ciało. Twarz tyłek cycki figure całokształt.

tiger777b

Cóż, widze że nie ma co dyskutować. Jeśli ktoś ocenia kobietę za brzydką, bo ma płąskie cycki i niewydatne pośladki, to naprawdę, szkoda mi go.

tiger777b

To jest dowód i powód dla którego kariera niektórych aktorek nie powinna się kończyć w wieku 40 lat. Meryl jest jak wino - im starsza tym lepsza. Niesamowitym komplementem jest to, gdy mówią, że jeśli tylko jest nominowana do Oscara to zawsze wygrywa. W tym roku było inaczej, a same Oscary... różnie z nimi bywa, ale to tylko świadczy o jej niezwykłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones