Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Nieważne jaki film, z jakiego roku bym oglądał, Meryl zawsze wygląda wiekowo. Mogłaby zagrać Matkę Teresę, kiedy miała 12 lat ;)

Publius

Haha no to mnie rozbawiles! Chyba cie wzrok zawodzi kolego... Ale to Twoj problem :P Smieszny jestes i zalosny zarazem. A co najwazniejsze nie masz kompletnie racji. Temat o jej urodzie chyba juz tu jest wiec nie bede sie za bardzo powtarzac, powiem tylko ze ma unikalna urode, a dla mnie osobiscie jest piekna :)

xJuliettx

Na wycieczki osobiste niekulturalnych ludzi nie reaguję. EOT

Publius

Haha niekulturalnych! Nie wiesz o czym mowisz, myslisz pojecia :/

xJuliettx

Według mnie Meryl nie wygląda staro.
Ona po prostu prawie w ogóle się nie zmienia.
Niektórych aktorek w jej wieku, kiedy zobaczyłabym na ich zdjęcia z młodości z pewnością bym nie poznała. A Meryl zawsze.

karolinam95

Meryl zawsze staro? wątpię. staro, wygląda w ostatnich wydanych filmach. czemu? bo JEST STARA. proponuję obejrzeć przynajmniej jeden z jej starszych filmów (łowca jeleni, wybór Zofii) a wtedy na pewno zmienisz zdanie.

gsfdfdsa

Oglądałem już Deer Huntera - super film, Maryl ekstra zagrała.
Dzięki za polecenie drugiego - dodam do kolejki :)

Publius

Nie no to się uśmiałam zdrowo:) Inne aktorki w jej wieku może nie wyglądają staro, a to z tego powodu, że się ponaciągały i poprzerabiały na młodsze. Dla mnie, zresztą nie tylko dla mnie Meryl wygląda znakomicie, a po za tym jest genialną aktorką, co rekompensuje mi wszystko:)

anialek36

Racja! To co, zrzutka na lifting dla Meryl? ;)

Publius

Ty chyba masz jakis problem psychiczny lub powazny komleks, lubisz prowokowac ludzi... ZAL...

xJuliettx

Pozdrawiam Twój brak poczucia humoru! :)

Publius

Jezu, Ci się chce to pisać? Odpuść sobie. Meryl ma 60 lat i wygląda zarąbiście jak na swój wiek i jest najbardziej utalentowaną osobą, jaką dane mi było zobaczyć. Pomijając jej ogromny talent jest również przepiękna i prawdziwa, nie potrzebuje operacji plastycznych, żeby sobie humor poprawić. Dla mnie jest ideałem urody. Może Ty wolisz jakieś puste lale, a nie prawdziwe gwiazdy?

kolorowazuz

Twój brak poczucia humoru też pozdrawiam! :)

Pozdrawiam,
"Jezu"

Publius

Wybacz, ale moje poczucie humoru chowa się przy takich jak Ty. xD Bo mnie wnerwiłeś. Meryl jest najcudniejsza na świecie! I wygląda na jakieś 10 lat młodziej.

Publius

dla mnie niezle sie trzyma jak na 60tke. i pomimo ,ze ja kocham, musze ci pogratulowac poczucia humoru, bo mialam ostra polewke jak to czytalam. xD

nati_dem

Moim zdaniem Meryl wygląda świetnie jak na swoje 60 lat. Trzyma się dobrze ;) Praktycznie się nie zmienia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones