Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Najlepsze role Meryl Streep?

użytkownik usunięty

Jakie są wasze typy?Z tych dawniejszych stawiałym na 'Kochanicę Francuza','Wybór Zofii' i 'Pożegnanie z Afryką',a z nowszych w serialu 'Anioły w Ameryce' i w 'Godzinach'.

Trudno się zdecydować ale wybieram : Łowcę jeleni, Zakochać się, Pożegnanie z Afryką i Co się wydarzyło w Madison County

Moje typy to:"Pożegnanie z Afryką","Sprawa Kramerów","Godziny"

Jak można wybrać jej najlepsze role?
Wczoraj widziłem Najważniejszą rzecz i dzisiaj to jest dla mnie jej najlepsza rola.
Polecam!!!!

Jak dla mnie:
1) bezsprzecznie "Wybór Zofii"
2) "Co się wydarzyło w Madison County"
3) "Adaptacja"
4) "Sprawa Kramerów"
5) "Łowca jeleni"

Z przykrością jednak miuszę stwierdzić, że nie widziałem wielu więcej filmów z nią.

Sqrchybyk

Najlepsza rola Meryl Streep? Zważywszy na to, że ona wczuwa się w każdą graną przez siebie postać, a raczej nią się staje, ciężko jest wybrać najlepszą jej kreację.
Zakochałem się w Meryl chyba po obejrzeniu "Sprawy Kramerów", ale to tak naprawdę był jeden z pierwszych filmów z jej udziałem jaki widziałem. Dziś stawiałbym chyba na "Wybór Zofii", gdyż tam dokonała po prostu przewspaniałej metamorfozy, ale tak jak mówię... "Najważniejsza rzecz", "Godziny", "Ze śmiercią jej do twarzy", "Kandydat", "Kochanica Francuza", "Krzyk w ciemności", "Karen Silkwood" czy "Pocztówki znad krawędzi" to także filmy, w których nikt inny ów roli nie zagrałby lepiej!
Aktorka wszechczasów obok Bette Davis, tyle co mam do powiedzenia.

Wszystkie są wspaniałe. Jeszze nigdy sie nie zawiodłam oglądając film z Nią, a właśnie takie jest moje kryterium wyboru filmów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones