Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

ohydnie brzydka aktorka 

użytkownik usunięty

nie mogę jej w ogóle oglądać

drzydki to jestes ty!!
a uroda meryl jert wyjatkowa:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Zmusiłam się i poczytałam parę Twoich wypowiedzi. Ty musisz mieć straszny problem z żydami, co? Wszędzie widzisz "tych cholernych złych żydków". Się panoszą, zawładnęli światem itd. Ta nienawiść wypali Ci dziurę w brzuchu. Acha i Chaplin to też żyd, żeby była jasność. Wszyscy mistrzowie to zazwyczaj żydzi. Są po prostu najlepsi i Ty, ani Twoi prawicowi pobratyńcy tego nie zmienią. Ale, niestety, co do Meryl, pudło. Żadna z niej żydówka. To taki wyjątek potwierdzający regułę....
Jak ja nie znoszę ludzi z kompleksem niższości wobec żydów.

Corderosa

Ja też właśnie tego nie rozumiem, jednak w ogóle nie dziwię się jego podejściu do wielu spraw. Wystarczy chociażby spojrzeć na wypowiedzi.

Corderosa

żyd to ten który ma matkę żydówkę jak siebie afiszują żydzi czyż nie ? wiesz skąd taka a nie inne postrzeganie żydów każda cywilizacja prowadzi życie od mężczyzn.
twój kompleks niższości wobec żydów raczej nikogo nie interesują, wypowiadam się w sprawach faktów a nie twoich kompleksów niższości

markin

Dla Twojej wiadomości niechęć do nacji żydowskiej nazywa się antysemityzmem i póki co tylko Ty się to niechęcią na tej stronie wyróżniasz, ba nawet się z nią obnosisz jak kura na grzędzie. Nie ważne czy afiszują się z kobietą czy mężczyzną. Jest to naród jak każdy inny, który też ma prawo funkcjonować w obecnym świecie. Mamy XXI wiek i takie uprzedzenia są dla mnie śmieszne. Chcecie szacunku ze strony innych, to darzcie tym samym innych. Odniesienie sukcesu nie wiąże się z przekrętami, a z talentem. Meryl Streep nie osiągnęła by tego co osiągnęła bez umiejętności. Tak samo jak wiele innych aktorów. To jest tak samo, jak mówią, że zaszedł na szczyt bo jest czarny a jak wiadomo gdyby mu się sprzeciwiło to nazwali by cię rasistą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Dziecko wróć do szkoły na historię. Antysemityzm określa wrogość, niechęć, uprzedzenie oraz dyskryminację w stosunku do nacji Żydowskiej. Definicja z encyklopedii Oksford w skróconej wersji. Pojęcie antysemityzmu wykształciło się w okresie rządów Hitlera. Uważał on ten naród na niższy i niegodny prawa da życia i egzystencji, co swoje potwierdzenia ma np. w zamykaniu ich w gettach, masowej eksterminacji, czy chociażby w wydarzeniu jakim jest Noc Kryształowa.. PS. nie wiedziałem, że jest jakiś podział na Żydów (podkreślam pisze się z dużej litery). A i jeszcze jedno. Pojęcie "ludy semickie" określa plemiona egzystujące w okresie starożytności, a są nimi Akadowie, Arabowie, Asyryjczycy, Babilończycy, Fenicjanie, Izraelici. W obecnym czasie to pojęcie jest używane jako terminologia historyczna i nie odnosi się do obecnych narodów.

tomb2525

To ładny Oxford tu przedstawiłeś. Po pierwsze to żydzi byli prześladowani od wieków nie tylko za czasów rządów Hitlera. Po drugie antysemityzm został zagarniętym określeniem przez żydów, co jest bardzo niepoprawne no bo jak arab może być antysemitą, totalny absurd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

God for you. Naprawdę daleko w życiu zajdziesz. A tak na marginesie to nie będę się wdawał z tobą w dyskusję, gdyż reprezentujesz swoją osobą dość nikły poziom, a jak wiadomo, z idiotą się nie rozmawia bo cię jeszcze sprowadzi do swojego poziomu i przegada.

tomb2525

jak kogoś cytujesz to używaj cudzysłowów

markin

No cóż, nadal umacniasz mnie w przekonaniu, że poziom to ty niski reprezentujesz, no ale cóż, czego można od trolla oczekiwać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Corderosa

mam nadzieję, że będziesz więcej czytała moich wypowiedzi zapewne coś ci się rozjaśni w głowie
...
z tym rozjaśnianiem to nie takie proste i na pewno się nie zdarzy tylko żartowałem

użytkownik usunięty
Corderosa

Widać,że dobrze ci w Poksce jeśli nie pojechałaś do Izraela.Pisać prawdę,że ktoś nie czyni dobrze, to już się jest antysemitą.Niczego nie chcę mam od Boga i talenty i zdrowie oraz urodę.Gdyby Streep miała to,co ja,byłaby najpiękniejszą kobietą swiata bez operacji plastycznych,a ról grających pianistek i sportsmenek oraz amantek nie musiałyby w żadnej scenie grać za nią inne kobiety.Niestety,"góruje" nade mną,bo jest żydówką.

markin

Nienawidzę rasistów! Takich powinni skazywać na dożywocie albo śmierć!

Alcatraz_123

Właśnie, drogi kolego, dajesz głos poparcia programowi III Rzeszy. ;) Bo Żydzi to nie rasa. A za rasę chcieli ich uważać hitlerowcy. ;)

xUmcyk

Rasa żółta - chinole, rasa czerwona - Indianie, rasa biała - nie muszę tłumaczyć, rasa czarna - Murzyni.
Chodziło mi o takie nazywanie ras... Co do twojej wypowiedzi to fakt, Żydzi to nie rasa.
Ale mówiąc "nienawidzę rasistów" chodzi mi o takich "idiotów", którzy tępią jakąś rasę z beznadziejnego powodu.

użytkownik usunięty
Alcatraz_123

Sam sobie zaprzeczasz, wiesz o tym? Poza tym, jeśli nienawidzisz jakiejś grupy, czym dowodzisz, mówiąc "nienawidzę rasistów", stawiasz między wami znak równości. To jak to wytłumaczysz, że sobie dajesz prawo do nienawiści a "im" to prawo odbierasz?

użytkownik usunięty
iwona1996

Merylin Streep jest brzydka i sztuczna.Nic ciekawego,wyjątkowego.Nacja będąca decydentem w Holywood foruje swoich i stąd jej kariera.Nie można na nią patrzeć.Wolałam oglądać goryle z Weaver,ktora nigdy nie dostała statueki,choć szukała korzeni żydowskich w kibucu..A ta przeciętna żydòwka,co grała łabędzia zaraz dostała Oskara.Tak to jest.

Co kto lubi. Ja kocham jej urodę, szczególnie nos i policzki. Zresztą wszystko; oczy, uśmiech i wgl. A widziałeś jaka była śliczna gdy była młoda? Teraz i tak wygląda rewelacyjnie jak na prawie 63 lata!

maggie14

dokładnie ;) ja uwielbiam w niej wszystko . a jej nos jest piękny :D

maggie14

tez tak mysle ma najpiekniejszy usmiech na swieci a jej policzki sa bardzo kobiece

maggie14

Dokładnie ma już swoje lata a mimo to wygląda przepięknie, a jej policzki są zajebiste i uśmiech ! ;D

Piękne kości policzkowe. Meryl nie jest typową pięknością, ale z pewnością nie jest brzydka, a powiedziała bym, ze jej uroda jest interesująca:) No i genialna z niej aktorka ot co! Pozdrawiam:)

Meryl to ikona. I takie aktorki są właśnie potrzebne w świecie filmu, które nie będą wiernymi kopiami posągowych blondynek Hitchcocka o owalnej buzi i małym nosku. Jak ci nie pasuje, to oglądnij sobie filmy z lalką Barbie w roli głównej. Jak dla mnie Streep jest piękna i wyjątkowa. Chociaż nie ma już dwudziestu lat.

Meryl nie jest typową pięknością i nigdy nie była, , ale zawsze miała w sobie coś naturalnego
no i jest genialną aktorką

Anda00

Zgadzam się + sama zawsze mówiła, że: ''może i jestem najlepszą aktorką, ale i najbrzydszą' ;) ( nie czytałem całego tego tematu, więc nie wiem czy ktoś już o tym napisał)

Nemesten

to prawda, Meryl nigdy nie uważała siebie za piękność

Anda00

ale właśnie w Diablicy, ale przede wszytskim w Silkwood wyglądała całkiem całkiem... w Silkwood świetnie w tej fryzurce i okularach :)

prix22

A mi się bardzo podobała w 'To skomplikowane"

meryl_streep1

A mnie Meryl się zawsze podoba - młodsza i starsza, w każdej fryzurze, a przede wszystkim - w każdej roli. Genialna jest i już!

acomitam

Patrząc na Meryl Streep stwierdzam, że z roku na rok jest coraz piękniejsza :-) U wielu aktorów da się zauważyć tę samą cechę ;-) Np: George Clooney ;-)

meryl_streep1

Brzydka, ładna - to nieważne. Jest tak przekonującą aktorką, że w każdej roli we wszystko jej uwierzymy. Np. w "Sprawie Kramerów" wydała mi się pięknością.

duzami

Dokładnie :-) Ale chciałam się odnieść akurat co do jej wyglądu :-) Tak bardzo chciałabym obejrzeć "Sprawa Kramerów" , ale kurcze nigdzie tego nie ma!

meryl_streep1

Napisz w wyszukiwarce internetowej tytuł filmu i słowo chom ikuj /to słowo razem/.

meryl_streep1

Polecam też 12.11. na tv4, godz.20:00 - "Zgaga" z Jackiem Nicolsonem i oczywiście Meryl.

duzami

Na tv4? A ja to oglądam <teraz właśnie> na TVN 7 :-)

meryl_streep1

I słusznie. Pomyliłam programy.(

duzami

Nic się nie stało :-)

Meryl ma swoje lata ale to jedna z najlepszych aktorek. Liczy się jej talent ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones