PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94275}

Anioły w Ameryce

Angels in America
7,8 9 901
ocen
7,8 10 1 9901
8,6 10
ocen krytyków
Anioły w Ameryce
powrót do forum serialu Anioły w Ameryce

Chodzi mi o to jak Justin Kirk mówi, że żyje z AIDS już 5 lat, pół roku dłużej niż ...... padło chyba jakieś imię? Jeśli ktoś pamięta to proszę napisać, dziękuję.

gabi_2

....trwał jego związek z Louise'm. Pzdr!

ocenił(a) serial na 9
jogurcik

A ja zrozumiałam że pół roku dłużej niż TRWA jego związek z Louisem. Zrozumiałam to tak, że po jakimś czasie kiedy uznał że tamten już odpokutował, jednak pozwolił mu wrócić. Więc jak to w końcu było?:)

ocenił(a) serial na 9
abiku

Trwał. Kiedy republikanin, mormon Joe Pitt wyznaje swoją republikańską, mormońską miłość Louisowi, ten odpowiada, że czas potrzebny do zakochania to conajmniej 4,5 roku - tyle ile trwał jego związek z Priorem. Nie sądzę, by był to słodki przypadek.

abiku

moim zdaniem - trwał. Louis zostawił wtedy Priora po 4,5 roku bycia razem więc jak mówi, że żyje z AIDS 5 lat to znaczy że pół roku dłużej niż z Louisem wtedy. W telewizji lektor przetłumaczył, że żyje pół roku dłużej niż z Louisem, więć można mieć wątpliwości, ale oglądając po angielsku można usłyszeć, że on mówi: "I've been living with AIDS for five years. That's six whole months longer than I lived with Louis" - w pierwszym zdaniu mówi, że żyje z AIDS od 5 lat (nadal) w drugim mamy wyraźny czas przeszły (nie ciągły, ale zakończony): "To całe sześć miesięcy dłużej niż ŻYŁEM z Louisem". ;)

ocenił(a) serial na 9
abiku

Dziękuję Wam dobrzy ludzie za tak wyczerpujące odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones