PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94275}

Anioły w Ameryce

Angels in America
7,8 9 901
ocen
7,8 10 1 9901
8,6 10
ocen krytyków
Anioły w Ameryce
powrót do forum serialu Anioły w Ameryce

tvn7 8 lipca

ocenił(a) serial na 10

czy ktoś mógłby nagrać ten serial z tvn7 i udostępnić na necie?
będę wdzięczny, z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 8
kosmita_86

Gdybym wiedziała jak to się robi to bym nagrała, ale trochę techniki i już się gubię :P

Miło, że znowu emitują ten serial, szkoda tylko, że po raz kolejny o tak beznadziejnej porze. Rozumiem, że tematyka może się wydawać nieco kontrowersyjna, no ale bez przesady...

blumenkohl

wczoraj zasnęłam przed ostatnią reklamą i nie wiem co było w końcowych minutach czy możecie mi powiedzieć?

kwiat

Po ostatnich reklamach drugiego odcinka:

Pijany Joe zadzwonił do swojej matki z butki telefonicznej w parku i oznajmił, że jest homoseksualistą. Gdy wrócił do domu powiedział Harper, że ją zostawia, bo jest gejem, że ona go nie pociąga i że wjedział o tym już przed ślubem. Ona oczywiście była zrozpaczona.
Louis przyszedł do szpitala do Priora i powiedział mu, że sie wyprowadziłi odchodzi od niego. Prior wykrzyczał Louisowi, że nie ma prawa tego robić, że jest idiotą, którego miłóść nic nie jest warta. Louis uciekł.

kosmita_86

wczoraj leciały tylko odcinki 1-3, tak? bo miniserial ma ponoć 352 min, a na tvn wczoraj było 140... kiedy będzie reszta?

PYCCKU

Wczoraj leciały dwa rozdziały, z reklamami trwało 125 min. Mam nadzieje, że za tydzień znowu puszczą! Nie widziałam wcześniej, ale bardzo mi się film spodobał.
Szkoda, że tak późno leciał, o 22 mogli rozpocząć emisję.

ocenił(a) serial na 10
bs85

no właśnie za póżno, nie mogłem o tej porze oglądać..
część 3-4 15 lipca, a 5-6 22 lipca. W środy.

kosmita_86

Ja mam wolne to popatrzę:)



..................

bs85

Ja bardzo chciałam wczoraj ten film zobaczyc tyle że u mnie były silne burze i musiałam wszystko wyłączyc ;p

użytkownik usunięty
kosmita_86

też chce ten serial :) ale niestety nie moge go nigdzie zdobyć :(
więc podpisuje sie pod Twoja prośbę :) jeśli ktoś możę udostępnić ten serial to plisssss :)

SPOILER!!!!!!!!

Czy oglądał ktoś wczorajszy odcinek do końca (rozdział 4), bo była u mnie burza i przez godzinę nie miałam kablówki. Skończyłam oglądać na tym, że Louis Ironson (Ben Shenkman) i Joseph Porter (Patrick Wilson ) spędzili ze sobą noc, Norman 'Belize' Arriaga (Jeffrey Wright) zaczął opiekować się w szpitalu Alem Pachino. I co dalej było przez 30 min którego nie widziałam??
Będę wdzięczna.

ocenił(a) serial na 9
bs85

Mloda mormonka Harper siedzi na Antarktydzie z gosciem od wycieczek z Salt Lake. Pali ognisko ze swierku, który przegryzla wlasnymi zebami - jak bóbr. Przychodzi do niej eskimos Joe i mówi, ze przezywa wlasnie przygode (chodzi o zygu-zygu z Louisem oczywiscie). Ona chce isc z nim, a on raczej jej nie chce. Potem przyjezdza policja, okazuje sie, ze Harper ciagle jest na Brooklynie, a swierk byl z pobliskiego parku botanicznego, a nie z Antarktydy.

Mamuska Pitt trafia do domu swojego synka geja Joe i od razu odbiera telefon od policji coby odebrac mloda mormonke Harper z komisariatu. Okazuje sie, ze nie odgryzla swierku tylko sosne.

Póxniej jakis czarny pederasta z chórem gospel spiewa razem z innymi pederastami (wsrod nich pielegniarz Belize i smutny ;( Justin Prior Kirk) na pogrzebie kolejnego pederasty. Po pogrzebie Justin zdradza koledze, ze jest prawdziwym prorokiem.

Pokazane jest jak aniol Ameryki (Emma Te.) objawia mu sie z sufitu i kaze zdzierac kafelki w kuchni, by wydobyc swiete utensylia. Potem nastepuje warte obejrzenia zblizenie czlowieka geja z aniolem kobieta tzw. swieta ruja.
Wracamy do parku gdzie Prior zdradza swemu przyjacielowi kolejne szczególy np. to, ze aniol mial osiem wagin.
Prorok Prior powiada: Bóg podzielil swiat na pól i stwarzajac czlowieka obudzil potencjal zmian, rozwoju. Kiedy ludzie zaczeli sie mieszac, odkrywac i uczyc niebo zaczelo sie trzasc i rozpadac. Bóg opuscil anioly i niebo zafascynowany ludzkoscia zaczal podrózowac. Anioly sie wkurzyly i kazaly prorokowi powstrzymac rozwój.

Louis od rana zamecza swojego nowego kochanka - zonatego geja, mormona glosujacego na Reagana pytaniami typu "jak fundamentalistyczna, teokratyczna religia moze uczestniczyc w pluralistycznej, swieckiej demokracji?" ale Joe po trzytygodniowym romansie z Benem Shenkmanem mówi mu tylko, ze go kocha, na co tamten nie byl przygotowany, bo traktowal swego mlodego dziewiczego kochanka przedmiotowo, jako lekarstwo na Priora.

Szpital, Pacino rozsmiesza Ethel. Jeffrey chce troche AZT z prywatnej lodóweczki Roya, ale Roy nie daje za darmo. Dopiero nazwany chciwym parchem pozwala mu wziac buteleczke. Na przyjaznej pogawedce Roya i Ethel rozdzial czwarty sie konczy.

kosmita_86

Dla wszystkich, ktorzy chca obejrzec ten serial-wystarczy poszukac :P
przykladowy link gdzie mozecie znalezc ten serial:
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1344577&highlight=anio%B3y+ameryce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones